Kasy Fiskalne Novitus

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem jednej z największych i najbardziej znanych firm zajmujących się produkcją kas i drukarek fiskalnych: NOVITUS S.A. (dawniej Optimus-iC). W ramach tej współpracy sprzedajemy oraz prowadzimy serwis urządzeń fiskalnych marki Novitus, a także urządzeń dodatkowych, takich jak wagi kalkulacyjne, czytniki kodów kreskowych, oprogramowanie sprzedażowe współpracujące z kasami i drukarkami.

W efekcie posiadamy bardzo zróżnicowaną ofertę produktów fiskalnych NOVITUS, które z powodzeniem mogą być zastosowane w każdej branży handlu i usług niezależnie od wielkości placówki, jej obrotów czy asortymentu. Ponad 600 tysięcy urządzeń fiskalnych w Polsce posiada logo NOVITUS. Jest to marka produktów rozpoznawalna także na świecie, bowiem NOVITUS jest liderem eksportu urządzeń fiskalnych.

Niektóre oferowane urządzenia

  • Przekazanie wszelkich informacji związanych z dopełnieniem obowiązku fiskalizacji,
  • Pomoc przy wyborze urządzeń i oprogramowania odpowiednich do charakteru prowadzonej działalności,
  • Przygotowanie dokumentów do urzędu Skarbowego,
  • Programowanie i konfiguracja urządzenia czy też zestawu urządzeń, np. Drukarki fiskalnej, komputera, programu sprzedażowego, czytnika kodów kreskowych, wagi kalkulacyjnej,
  • Programowanie bazy towarowej PLU,
  • Fiskalizację urządzeń,
  • Okresowe obowiązkowe przeglądy techniczne urządzeń fiskalnych,
  • Stała opieka serwisowa kas fiskalnych i urządzeń dodatkowych, takich jak: komputery, wagi kalkulacyjne, czytniki kodów kreskowych,
  • Materiały eksploatacyjne,
  • Szkolenia dla naszych Klientów, zarówno grupowo jak i indywidualnie.
O naszej Firmie

Firma Amrad Komputer s.c. powstała w 2002 roku i ma swoją siedzibę w Nowym Tomyślu, przy ulicy C.K. Norwida 7. Rozpoczęliśmy działalność skupioną na bezpośredniej sprzedaży sprzętu komputerowego, peryferiów oraz oprogramowania.

Należymy do sieci sklepów Alsen.pl , co daje nam wsparcie bogatej bazy produktowej oraz fachowych szkoleń .Obecnie, w oparciu o nasze doświadczenie i wiedzę, świadczymy również kompleksowe usługi informatyczne, zarówno dla firm, jak i Klientów indywidualnych.

Wykonujemy pełen zakres usług komputerowych takich jak: naprawy, instalacje i konfiguracje komputerów, laptopów, serwerów, sieci komputerowych, a także instalacje i wdrożenia oprogramowania. Zajmujemy się również specjalistyczną naprawą laptopów.

Jesteśmy punktem serwisowym, oprogramowania firmy InsERT
Jesteśmy partnerem firmy Microsoft
Współpracujemy wraz z
Kontakt z nami

Kontakt:

Nasza firma ma swoją siedzibę w Nowym Tomyślu, przy ulicy C.K. Norwida 7, (Posiadamy wejście także od strony ulicy Tuwima).

Obok mają państwo zaprezentowaną mapę dojazdu do naszej firmy

Dane kontaktowe:

Adres:
ul. C. K. Norwida 7,
64-300 Nowy Tomyśl
Telefon: (0-61) 4451030,
Komórka : +48 667 003 862

© Amrad Komputer s.c. 2020